Oracenter Technologies
 
.: Lingofon Hakkında-Üçüncügöz :.
Lingofon Hakkında
Lingofon Hakkında
Lingofon sayesinde geliştirilen altyapı ile internet üzerinden yapılan sesli görüşmeler/görüntülü/dosyalı/sunumlar..vb her türlü bilgi paylaşım cep telefonu ortamına aktarılacak, mevcut ortamdaki kablosuz ağlar kullanılarak kullanıcının ücretli GSM şebekesi yerine ücretsiz internet altyapısını kullanmasına olanak sağlanmaktadır. Canlı translate özelliği ile ürünümüz istenen dilde konuşarak, farklı dillerdeki insanlarla gerçek zamanlı tercüman özelliği ile rahatlıkla konuşabilecek, sosyal ve ticari ilişkilerini geliştirebilecek ve mesajlaşabileceklerdir.

Rekabetin üst düzey olduğu ticari ilişkilerde ve sosyal olarak iletişim güvenliğinin önem kazandığı bu dönemde insanların güvenli bir şekilde görüşebilmesi için yine güvenli bir hat üzerinden görüşmenin sağlanabilmesi için şifreli görüşme özelliği de ürünümüzün en etkili özelliklerindendir. Canlı translate, şifreli görüşme, video, resim, ileti gönderme, bilgi güvenliği sağlayarak telefon kontakt bilgilerinin yayılmamasını sağlamakta olup sesli görüşme hizmetleriyle projenin yabancı menşeili ürünlerin yerini almasını kendimize hedef olarak belirledik.

Günümüzde yaygınlaşan internet altyapısı ve artan internet hızları internet üstünden sesli görüşme yapmayı yaygın hale getirmektedir. Bu amaçla hazırlanacak olan altyapı ile kullanıcılara ücretsiz sesli görüşme imkanı sağlamak amacı ile ve internet üstünden ücretsiz görüşme yapılmasını sağlayacak bir altyapı oluşturmak amacı ile düşünülmüştür.

Projenin ana konusu olarak VOIP’nin mevcut hizmetlerinin yerel olarak üretilebilmesinin yanı sıra tercüme ve güvenli görüşme özelliklerinin sağlanabilmesidir.

Yine rekabetin üst düzey olduğu ticari ilişkilerde ve sosyal olarak iletişim güvenliğinin önem kazandığı bu dönemde insanların güvenli bir şekilde görüşebilmesi için yine güvenli bir hat üzerinden görüşmenin sağlanabilmesi için şifreli görüşme özelliği çalışmada hedeflenmiştir..

İletişimin daha esnek boyuta getirilip, cep telefonların sadece sesli haberleşme özgürlüğünün, güvenli ve internet özgürlüğü ile birlikte iletişim özgürlüğü boyutuna getirmek projeyi başlatma gerekçelerimizdendir. Benzer Ürünlere Göre Maliyet Avantajı Getirecektir.

www.lingofon.com:8087/web/

Oracenter'dan Haberler
Gazi Teknopark Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi (URGE) Projesi
Gazi Teknopark firmaları Ekonomi Bakanlığının "Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi" (URGE) projeleri çerçevesinde yeni pazarlara açılmaya hazır
Sri Lanka Heyetinden Lingofon'a ilgi
Heyetin projelere olan yakından ilgilisiyle gerçekleştirilen toplantıda lingofon hakkında görüşüldü.
Lingofon ISDFS 3. Uluslararası Adli Bilişim ve Güvenlik Sempozyumu'nda..
Bilgi Güvenliği konulu sempozyumda mobil iletişimde gelinen son teknolojik hizmeti sunduğumuz Lingofon ile yoğun ilgi ile karşılaştık.

 
   
Proje Hakkında
Lingofon Hakkında
Lingofon Nedir? Kullanım Alanları Nelerdir?
Referanslarımız
Proje Detayı
Tanıtım Slaytı
Kullanım Klavuzu
Demo Talep
Demo Talep
İletişim Bilgileri
Telefon: +90 312 485 36 34
Fax: +90 312 484 31 75
e-mail: info@oracenter.com
   
 
2013 © Lingofon | Sitede yayınlanan yazı, görüntü, resim ve kodların kullanılması yasaktır. Tüm hakları Oracenter Teknoloji Sistemleri Pazarlama Bilişim San. ve Tic. Ltd. Şti.'ye aittir.
Tasarım ve Uygulama Oracenter