Oracenter Technologies
 
.: Oracenter Hakkında    -Üçüncügöz :.
Oracenter Hakkında    
Oracenter Hakkında

Oracenter bilgi teknolojileri alanında faaliyet göstermektedir.

Gelişimine sadece ® ürünleri ile devam etmektedir. Oracenter, " Sertifikalı Çözüm Ortağı" ünvanı ile danışmanlık ve teknik destek hizmetleri sunmaktadır.

Esnek ve dinamik yapısı içerisinde size özel çözümler üreten, sahip olduğunuz ® ürünlerini en verimli şekilde kullanmanızı ve yeni ürün alımlarında en doğru seçimleri yapmanızı sağlamaktadır.

Şirketimiz; 'ın Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Balkanlar'daki firmalarına, Yetkili Eğitim Merkezlerine ve İş Ortaklarına; teknik danışmanları, fonksiyonel danışmanlar ve eğitim danışmanları sağlamanın yanı sıra ortak projelere de imza atmaktadır.

Oracenter, gelişen bu süreçte portföyünü genişleterek müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda veritabanları üretmeye başlamıştır.

Oracenter , bu doğrultuda tüm personelinin üzerinde de uzmanlaşmasını sağlamış; “ Reseller & Consulting Partner - Türkiye Distribütörü” olmuş, müşterilerine alanında da danışmanlık, kurulum, bakım ve geliştirme hizmetleri sunmaya başlamıştır.

Oracenter hedeflenen süreleri kısaltan çözümlerinin kalite standartlarını en üst seviyede sunmaktadır.

Oracenter , teknolojiye hakim, firmaların özel gereksinimlerini dinleyen ve firmaya özel ve yenilikçi teknoloji çözümleri üreten sertifikalı profesyonel danışmanlarla çalışmaktadır. 

Diğer Konular (Oracenter Hakkında    )
Oracenter Hakkında
Oracenter'dan Haberler
Gazi Teknopark Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi (URGE) Projesi
Gazi Teknopark firmaları Ekonomi Bakanlığının "Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi" (URGE) projeleri çerçevesinde yeni pazarlara açılmaya hazır
Sri Lanka Heyetinden Lingofon'a ilgi
Heyetin projelere olan yakından ilgilisiyle gerçekleştirilen toplantıda lingofon hakkında görüşüldü.
Lingofon ISDFS 3. Uluslararası Adli Bilişim ve Güvenlik Sempozyumu'nda..
Bilgi Güvenliği konulu sempozyumda mobil iletişimde gelinen son teknolojik hizmeti sunduğumuz Lingofon ile yoğun ilgi ile karşılaştık.

 
   
Proje Hakkında
Lingofon Hakkında
Lingofon Nedir? Kullanım Alanları Nelerdir?
Referanslarımız
Proje Detayı
Tanıtım Slaytı
Kullanım Klavuzu
Demo Talep
Demo Talep
İletişim Bilgileri
Telefon: +90 312 485 36 34
Fax: +90 312 484 31 75
e-mail: info@oracenter.com
   
 
2013 © Lingofon | Sitede yayınlanan yazı, görüntü, resim ve kodların kullanılması yasaktır. Tüm hakları Oracenter Teknoloji Sistemleri Pazarlama Bilişim San. ve Tic. Ltd. Şti.'ye aittir.
Tasarım ve Uygulama Oracenter